חברת כלבי אשמורת מספקת פתרונות אבטחה יעילים גם כתגבור למערך אבטחה קיים ומצרפת מאבטחים מקצועיים מלווים כלבי סיור למערך האבטחה הקיים, בהתאם למשימות הייעודיות.

אבטחה כלבנית- העלאת האפקטיביות של מערכי אבטחה קיימים

הדרישה לתגבור מערכי שמירה ואבטחה של ישובים, שכונות, מתקנים ומרכזים לוגיסטיים באמצעות כלבים הולכת וגוברת. היתרונות שבשימוש בכלבים למטרות מבצעיות ייעודיות קנו להם שם עוד בתקופת קום המדינה ובהמשך, ביחידת “עוקץ” המטכ”לית שנחשבת היום לאחת מיחידות הכלבנים הטובות בעולם.

 מייסדי חברת כלבי אשמורת, יוצאי יחידת “עוקץ” ומומחים בתחום הכלבנות המבצעית, העתיקו את המודל הצבאי לשימוש במגזר הפרטי, הציבורי והבטחוני.

תוכנית אבטחה מותאמת למשימה

צוותי התכנון והביצוע שלנו מתאימים את פתרונות האבטחה ההולמים ביותר למערכי האבטחה הקיימים ביישובים, שכונות, מתקנים ומפעלים. הצוותים שלנו מצויים בקשר רציף עם אחראי הביטחון הקיימים ביישוב או במתקן ונענים לצרכי הבטחון המשתנים בשטח. לאחר אבחון האיום וניתוח נתונים נוספים רלוונטיים, ישולבו המאבטחים מלווי הכלבים, שאומנו למשימות ספיציפיות, במערך הקיים.

השתלבות אבטחה כלבנית במערך אבטחה קיים עשויה להתבצע במספר מתווים:

סריקות וסיורים יזומים

מאבטח או נוהג כלבים מקצועי המלווה בכלב סיור מיומן, מבצע סיור בשטח המאובטח. במהלך הסיור הכלב ייתן לנוהג אינדיקציה על הימצאות פולש בקרבת מקום (הכלב יזהה את הפולש גם אם ינסה להסתתר). במקרה של זיהוי פולש במקום חשוד, יבוצע נוהל של זיהוי הפולש, ואם אינו עובר אורח תמים, הוא יעוכב וינוטרל.
הסיורים מבוצעים במועדים רנדומלים, הן כדבר שבשיגרה והן כתוצאה של מתן אינדיקציה על גורם זר הנמצא במקום.

מארבים

צוותי החברה, בשיתוף הגורמים המאובטחים יבצעו ניתוח שטח ויאתרו נקודות תורפה. מאבטחים המלווים בכלבי סיור יבצעו מארבים בנקודות אלו וינטרלו את האיום בדרכו אל היעד, עוד בטרם הספיק לבצע את זממו.

כוח כוננות

החברה מפעילה כוח כוננות במקום סמוך לאזור המאובטח, אשר כולל מאבטחים וכלבי סיור אשר “קופצים” לאירועים ומבצעים מרדף לאיתור וניטרול של האיום. גם במקרה בו כוח הכוננות מגיע לאחר סיום האירוע, קיימת היכולת לתת מענה.
הכוננים מופעלים ע”י התרעה של מוקדי הביטחון , מערכות האזעקה וכן ע”י רכזי הביטחון או אנשים פרטיים שיש להם מידע רלוונטי.

אנו יכולים להשתלב ולשפר את מערך האבטחה הקיים שלכם!

לבדיקה ולהדגמת יכולות הכלבים-  צור קשר עוד היום!