פתרון אבטחה כולל- כי על איכות החיים לא מתפשרים!

חברת כלבי אשמורת ערה היטב לגלי הפשיעה ועבירות הרכוש הגואים בארץ בישובים בשכונות ושכונות היוקרה בפרט. החשש מהסתננות של גורמים פליליים לישובים אלה מתעצם לנוכח העובדה שבישובים אלה מתקיימים חיי קהילה ומשפחה ערים: במוסדות החינוך, בבתים, ברחובות ובשטחי היישוב, ולאורך כל שעות היממה.

לשם שמירה קפדנית על איכות החיים של תושבי הישובים והסרת האיומים של הגורמים הפליליים על חיי המשפחה והקהילה, מציעה חברת כלבי אשמורת מערך אבטחה אופטימלי של מיטב המומחים בתחום האבטחה ולוחמים יוצאי יחידות קרביות, ובסטנדרטים גבוהים במיוחד.

כלבי שמירה וסיור המותאמים לסביבה אזרחית

שיטות הפעולה ותורות הלחימה הצה”ליים של אבטחה כלבנית, הותאמו לסביבה האזרחית. כבכל משימה, גם כאן לומדים הכלב ונוהגו המקצועי את האיזור. הם מכירים אותו היטב ומאומנים לספק פתרון אבטחה יעיל ומדויק. הם יידעו לזהות את נקודות החריגה כאשר הללו יזדמנו בדרכם. נוהג הכלבים המקצועי שולט באופן מוחלט בכלבים בכל עת ומחסום פה הוא דבר הכרחי בעת סיור בשכונות.

כלבי הסיור שלנו מאומנים ומאולפים היטב. נוהג הכלבים המקצועי מסייר עם הכלב בשטחי הייישוב ויחדיו הם יוצרים כוח הרתעה אפקטיבי במיוחד כנגד איומי הפריצות. הנוכחות של הכלבים ביישובים מקשה מאוד על “עבודתם” של הפורצים ולפיכך, מפחיתה באופן משמעותי את אחוזי הפריצות.

מעבר למערך האבטחה המתקיים במרחב הציבורי בשכונה או ביישוב, אנו מספקים פתרונות אבטחה גם במרחב הפרטי- אישי, כחלק ממערך האבטחה הכולל. האזרח הפרטי יכול לחבר את מערכת האזעקה בביתו הפרטי אל המוקד, ובזמן אמת, מופנים סיירי הכלבים אל בית הלקוח, לטפל באירוע.

 

פתרון אבטחה ייחודי

מערכי אבטחה סטנדרטיים לרוב מקיימים סיורים בשעות ובמועדים קבועים. הפורצים, שנוהגים לערוך “עבודת הכנה” בטרם יכנסו לפעולה, עורכים תצפיות על מערך האבטחה הקיים, “מפצחים את השיטה” וכך מצליחים להשיג את מבוקשם ביתר קלות.

אנו, בכלבי אשמורת, מבינים זאת ולכן פיתחנו מגוון פתרונות אבטחה שמטרתם להקשות על גורמים עוינים בהבנת דפוס האבטחה, וכשאירוע פלילי אכן מתרחש, לנו יש את היכולת להכריעו ולנטרל את האיום!

לכל יישוב נתאים את מערך האבטחה המתאים לו ביותר, לאחר איסוף מודיעין וניתוח הנתונים הרלוונטיים בשטח.

אבטחה כלבנית ביישובים- התוצאות מדברות בעד עצמן

  • איל נאור, קצין הביטחון של היישוב סביון מספר:

“הבנתי שכל הסיורים של המשמר האזרחי, סיירת הביטחון, חברות האבטחה והשמירה בשער היישוב לא מספיקים. גם המשטרה לא יכלה לתת מענה…אז הכנסתי את כלבי אשמורת ואני אומר בסיפוק שיש כאן ירידה משמעותית בפריצות. אם בעבר היו בסביון כמעט עשר פריצות לבתים בחודש, היום יש פריצה אחת או שתיים, ויש חודשים שאין בכלל”. (מתוך כתבה בעיתון “ישראל היום” 2011).

  • נתוני פשיעה- שכונת צהלה, תל-אביב- בטרם פעילות כלבי אשמורת בשכונה- בשנת 2009- ארעו יותר מ 150 אירועי פריצות לבתים וגניבת מכוניות. בשנת 2010- 12 פריצות בלבד ובשנת 2012- 7 אירועי פשיעה בלבד.
  • נתוני פשיעה רבעוניים-שיכון דן, תל-אביב- ברבעון הראשון לשנת 2012 התרחשו 18 פריצות; רבעון אחרון ל 2012- 14; רבעון ראשון לשנת ,2013, מועד תחילת פעילות החברה בשכונה- פריצה אחת בלבד.

לתיאום פגישת הדגמת השירותים שלנו ולבדיקת פתרון האבטחה האופטימלי  והייחודי לצרכיך-

צור קשר עוד היום!