יעילות אבטחה כלבנית בתחום איתור חומרי נפץ ואמצעי לחימה

חברת כלבי אשמורת מספקת שירותי איתור וגילוי חומרי נפץ ואמצעי לחימה, באמצעות כלבי הרחה.

הכלבים שלנו יעודיים למשימות הללו. הם מאומנים היטב בזיהוי ואיתור מיקומם המדויק של חומרי נפץ ואמצעי לחימה, גם אם הללו מצויים באזור בכמויות קטנות ו/או מוסלקים היטב. הם מוכשרים לעשות זאת בזמן קצר וללא עיכובים מיותרים, כפי שרמת הנחיצות מחייבת במצבים כגון אלה. תוצאות השימוש בכלבים בתחום זה היא חד משמעית הודות לחוש הריח המפותח והרב –גוני של כלבי ההרחה, והשימוש בה עשוי להציל חיי אדם.

אחד היתרונות הבולטים שלנו בתחום זה הוא נוהגי הכלבים שלנו. הללו, יוצאי יחידת “עוקץ” בצה”ל, בעלי ניסיון רב בהפעלה של כלבים למשימות ייעודיות. בנוסף, המומחים שלנו יודעים כיצד לשמור על רמת כשירות גבוהה במיוחד של הכלב במשימות אלו, באמצעות שמירה על תדירות אימונים גבוהה מאוד ואיכותית. המודל הצה”לי העומד בסטנדרטים בינלאומיים משמש אותנו על מנת לספק לכם תוצאות מבטיחות.

איתור חומרי נפץ ואמצעי לחימה מתבצע במספר מתווים:

סריקת רכבים

סריקה זו מתאימה במיוחד בכניסות ליישובים, למתקנים ולאיזורים של תשתיות רגישות. בנוסף, הבידוק יעיל למניעת ניסיונות הברחות חומרים וציוד באמצעות רכבים. המאבטח שולח את הכלב אל הרכב הנבדק. הבידוק עשוי להיעשות מקרוב או מרחוק ובפיקוחו של נוהג הכלבים המקצועי, בליווי רצועות או בלעדיהן. הכלב מרחרח את האיזור הנבדק ונותן אינדיקציה על הימצאות חומרי נפץ ואמצעי לחימה ברכב.

סריקת חפצים חשודים

אבטחה כלבנית היא אפקטיבית מאוד גם בעת חשש לקיומו של חפץ חשוד. המאבטח שולח את כלבו לרחרח את החפץ והכלב נותן אינדיקציה האם מדובר בחפץ תמים או במטען חבלה.

סריקת סחורות וחפצים אישיים

אבטחה כלבנית יעילה גם במקרים של בידוק בטחוני בכניסה לאיזורים רגישים ו / או למקומות בהם יש ריכוז רב של בני אדם. נוהג הכלבים המקצועי ניגש עם כלבו לאובייקט הנבדק לשם איתור חומרי נפץ ואמצעי לחימה. הכלב מרחרח את האובייקט הנבדק ומסמן כאשר איתר את מבוקשו. נוהג הכלבים שולט בכלבו באופן מוחלט בכל מהלך הסריקה.

לתיאום פגישת הדגמת השירותים שלנו ולבדיקת פתרון האבטחה אופטימלי  וייחודי לצרכיך-

צור קשר עוד היום!