חברת כלבי אשמורת מספקת פתרונות אבטחה למיגור גלי הפשיעה החקלאית לסוגיה: גניבת יבולים ותוצרת חקלאית, ציוד חקלאי ומכונות, גניבת בעלי חיים וגרימת נזק לרכוש ותוצרת חקלאית.

אבטחה כלבנית- האבטחה האופטימאלית לבעיית השטחים הפתוחים

מאז ימי קום המדינה, מתמודדים אנשי ענף החקלאות והמגזר הכפרי עם בעיית הפשיעה והגניבות החקלאיות. בשני העשורים האחרונים נאמדת פשיעה זו בהיקפים חסרי תקדים. קבוצות עבריינים ואינדיבידואלים משיגים גבול בקלות בלתי נסבלת, ומותירים את בעלי הקרקעות והתוצרת החקלאית כשהם חסרי אונים, כשהנזקים אותם הם צריכים לספוג נאמדים במיליוני שקלים ובמפחי נפש גדולים.

השטחים הפתוחים בענף החקלאות והמגזר הכפרי מקשים מאוד על סגירה הרמטית של האזור ועל מניעת כניסתם של פולשים וביצוע זממם. עלות תפעול מערך אבטחה יעיל הכולל מספר רב של אנשי אבטחה חמושים, המסיירים באזור בכל שעות היממה היא גבוהה במיוחד.

כיצד פועל מערך אבטחה כלבנית בשטחים חקלאיים?

כוח הרתעה אפקטיבי

המאבטחים המלווים בכלב סיור מיומן ומאומן היטב, מבצעים סיורים בשטח. הכלב מהווה כוח הרתעה תודעתי רב עוצמה, ולכן מראש, משיגי הגבול יעדיפו לבחור להם יעדים אחרים לביצוע זממם.

חוש הריח המפותח של הכלבים

לכלב הסיור יש יכולת לזהות הימצאות של מסתננים באזור באמצעות חוש הריח המפותח שלו. יכולת ההרחה של הכלב היא אפקטיבית במיוחד בשטחים פתוחים ורחבים היות שהכלב מסוגל  לאתר בקלות את הפולש שלא נראה לעין. בנוסף, יכולות חוש הריח של הכלב באות לידי ביטוי גם לאחר האירוע. משאותר הפולש, הוא יותקף וינוטרל על ידי הכלב.

סריקות, מארבים וכוח כוננות

המאבטח המלווה בכלב סיור, יערוך סיורים וסריקות יזומות בשטחים החקלאיים. הסיורים מתבצעים בשעות לא שגרתיות, כך שהפולשים המנסים “לפצח” את שיטת האבטחה, יכשלו בניסיון זה.

מארבים מבוצעים בנקודות התורפה של האזור, לאחר ניתוח השטח בידי המומחים שלנו. בנוסף, כאשר ישנה חדירה של מסתננים לאזור המאובטח, מוזעק כוח כוננות של אבטחה כלבנית הנמצא בסמוך למקום האירוע ומנטרל את האיום הממשי.

לתיאום פגישת הדגמת השירותים שלנו ולבדיקת פתרון אבטחה אופטימלי וייחודי לצרכיך-צור קשר עוד היום!